Tabákové stojany s přídavnými parazity

Výroba a montáž stojanů FLOP/FLOSSMAN

Zákazník: British American Tobacco
Termín realizace: 11/2023 + 01/2024

Náš projekt „1000 cigaretových stojanů pro Penny ČR“ se setkal s velkým ohlasem a spokojeností našich partnerů. Díky úspěchu této iniciativy jsme se rozhodli posunout hranice ještě dále a společně se společností British American Tobacco jsme zrealizovali další významný projekt, kterým je instalace nových cigaretových stojanů v obchodních řetězcích Flop a Flossman.

Tyto menší prodejny možná nemají rozsah některých gigantických supermarketů, jakými jsou Lidl či Kaufland, ale právě v tom spočívá krása našeho projektu. Chceme ukázat, že jsme schopni přizpůsobit se potřebám a rozměrům každého obchodu, ať už je jakkoliv velký. Naše instalace nejsou jen technickým prvkem, ale představují výraz naší schopnosti reagovat na individuální požadavky a poskytovat komplexní řešení.

Cílem této spolupráce bylo nejen instalovat nové stojany, ale také přidat do prostoru obchodů přídavné prvky, které zdokonalí celkový vizuální dojem a pohodlí pro zákazníky. Nyní mohou zákazníci v obchodech Flop a Flossman nejen snadno najít své oblíbené tabákové výrobky, ale také si vychutnat příjemné prostředí pro nakupování nejrůznějších cigaretových doplňků, protože tyto stojany se instalovali jako cigaretové stojany, tak zároveň i  včetně přídavné parazity, které se používají např. na žvýkací tabáky+ jednorázové cigarety.

Jsme hrdí na to, že jsme schopni přinášet inovativní řešení i menším prodejnám, kde každý detail hraje svou roli. Naše úpravy nejsou jen o instalaci stojanů, ale o vytváření prostředí, které zvyšuje atraktivitu prodejny a podporuje prodej tabákových výrobků. Jsme přesvědčeni, že tato spolupráce s British American Tobacco přináší nejen praktické výhody pro obchody, ale také posiluje naše postavení jako společnosti, která dokáže plně vyhovět individuálním požadavkům každého obchodního partnera.

Těšíme se, že budeme moci pokračovat v naší snaze přinášet inovativní a efektivní řešení pro různé typy prodejen a tím podporovat rozvoj a úspěch našich obchodních partnerů.

Poptávka

  Řešení na míru

  Stojany, regály, displaje

  Stojany pro tabák

  Stojany pro čerpací stanice

  Bezpečnostní prodejní skříně

  Sestavy výdejních boxů

  Boxy na kola

  Reference

  Případové studie

  Prohlédněte si naše poslední realizace

  Tabákové stojany s přídavnými parazity

  FLOP/FLOSSMAN

  Detail

  PENNY MARKET

  1 000 ks

  Detail

  Univerzální stojany

  Tvorba stojanu na míru

  Detail

  Stojany pro tabák

  Overhead stojany

  Detail

  Boxy na kapaliny

  850 stojanů po celé EU

  Detail

  Glo unitky

  5 verzí unitek

  Detail

  Koše na tříděný odpad

  Detail

  Stojany na omáčky

  Více než 240 % zvýšení prodeje omáček

  Detail