PENNY MARKET

Stojany pro tabák/Tabákové společnosti – PENNNY MARKET

Zákazník: PENNY MARKET
Termín realizace:  9 – 10/2023

NERA DISPLAYS oslavuje úspěch ve spolupráci s Penny Market: dodáno 1 000 vynikajících overhead stojanů!

Jsme plni radosti a hrdosti, když můžeme oznámit úspěšné dokončení nedávného projektu, na němž jsme pracovali ve spolupráci s populárním řetězcem Penny Market!  Společnost NERA DISPLAYS s nadšením vyrobila a úspěšně dodala 1 000 ohromujících overhead stojanů, které nyní zdobí prodejny a umocňují zážitek z nakupování po celé České republice.

Tento projekt nebyl pouze o výrobě a dodání stojanů; představoval naši schopnost přinášet inovativní řešení, která zvyšují pohodlí a vizuální atraktivitu pro zákazníky. Každý overhead stojan byl navržen s důrazem na estetiku a praktičnost, aby vytvořil prostředí, které zaujme a uspokojí naše náročné zákazníky.

Tyto overhead stojany nejenže zdůrazňují naši schopnost vyrábět prvotřídní produkty, ale také posilují naši vizi poskytovat komplexní a efektivní řešení pro potřeby maloobchodních partnerů. Jsme přesvědčeni, že každý stojan přispívá k celkovému zlepšení prostředí pro nakupování a pomáhá posouvat standardy v oblasti prezentace výrobků v obchodech.

Penny Market nám poskytl skvělou příležitost ukázat, jak můžeme přizpůsobit naše produkty specifickým potřebám a estetickým standardům jednotlivých prodejen. Tato spolupráce nejenže posiluje naše partnerství, ale také nás inspiruje k dalším inovacím a vylepšením našich produktů.

Věříme, že tyto overhead stojany nejen zvýší atraktivitu prodejen Penny Market, ale také přinesou radost a spokojenost zákazníkům, kteří si užijí moderní a pohodlné prostředí během svých nákupních zážitků. S hrdostí se díváme na úspěch tohoto projektu a těšíme se na budoucí příležitosti spolupráce na rozvoji maloobchodního prostoru v České republice a za hranicemi.

Poptávka

  Řešení na míru

  Stojany, regály, displaje

  Stojany pro tabák

  Stojany pro čerpací stanice

  Bezpečnostní prodejní skříně

  Sestavy výdejních boxů

  Reference

  Případové studie

  Prohlédněte si naše poslední realizace

  Tabákové stojany s přídavnými parazity

  FLOP/FLOSSMAN

  Detail

  PENNY MARKET

  1 000 ks

  Detail

  Univerzální stojany

  Tvorba stojanu na míru

  Detail

  Stojany pro tabák

  Overhead stojany

  Detail

  Boxy na kapaliny

  850 stojanů po celé EU

  Detail

  Glo unitky

  5 verzí unitek

  Detail

  Koše na tříděný odpad

  Detail

  Stojany na omáčky

  Více než 240 % zvýšení prodeje omáček

  Detail