PENNY MARKET

Stojany pro tabák/Tabákové společnosti – PENNNY MARKET

Zákazník: PENNY MARKET
Termín realizace:  9 – 10/2023

NERA DISPLAYS oslavuje úspěch ve spolupráci s Penny Market: dodáno 1 000 vynikajících overhead stojanů!

Jsme plni radosti a hrdosti, když můžeme oznámit úspěšné dokončení nedávného projektu, na němž jsme pracovali ve spolupráci s populárním řetězcem Penny Market!  Společnost NERA DISPLAYS s nadšením vyrobila a úspěšně dodala 1 000 ohromujících overhead stojanů, které nyní zdobí prodejny a umocňují zážitek z nakupování po celé České republice.

Tento projekt nebyl pouze o výrobě a dodání stojanů; představoval naši schopnost přinášet inovativní řešení, která zvyšují pohodlí a vizuální atraktivitu pro zákazníky. Každý overhead stojan byl navržen s důrazem na estetiku a praktičnost, aby vytvořil prostředí, které zaujme a uspokojí naše náročné zákazníky.

Tyto overhead stojany nejenže zdůrazňují naši schopnost vyrábět prvotřídní produkty, ale také posilují naši vizi poskytovat komplexní a efektivní řešení pro potřeby maloobchodních partnerů. Jsme přesvědčeni, že každý stojan přispívá k celkovému zlepšení prostředí pro nakupování a pomáhá posouvat standardy v oblasti prezentace výrobků v obchodech.

Penny Market nám poskytl skvělou příležitost ukázat, jak můžeme přizpůsobit naše produkty specifickým potřebám a estetickým standardům jednotlivých prodejen. Tato spolupráce nejenže posiluje naše partnerství, ale také nás inspiruje k dalším inovacím a vylepšením našich produktů.

Věříme, že tyto overhead stojany nejen zvýší atraktivitu prodejen Penny Market, ale také přinesou radost a spokojenost zákazníkům, kteří si užijí moderní a pohodlné prostředí během svých nákupních zážitků. S hrdostí se díváme na úspěch tohoto projektu a těšíme se na budoucí příležitosti spolupráce na rozvoji maloobchodního prostoru v České republice a za hranicemi.

Poptávka

  Řešení na míru

  Stojany, regály, displaje

  Stojany pro tabák

  Stojany pro čerpací stanice

  Bezpečnostní prodejní skříně

  Sestavy výdejních boxů

  Boxy na kola

  Reference

  Případové studie

  Prohlédněte si naše poslední realizace

  Tabákové stojany s přídavnými parazity

  FLOP/FLOSSMAN

  Detail

  PENNY MARKET

  1 000 ks

  Detail

  Univerzální stojany

  Tvorba stojanu na míru

  Detail

  Stojany pro tabák

  Overhead stojany

  Detail

  Boxy na kapaliny

  850 stojanů po celé EU

  Detail

  Glo unitky

  5 verzí unitek

  Detail

  Koše na tříděný odpad

  Detail

  Stojany na omáčky

  Více než 240 % zvýšení prodeje omáček

  Detail