Supermarkety

Firma Neradisplays je vaším ideálním partnerem v oblasti retailových řešení. Nabízíme širokou škálu inovativních stojanů, regálů, bezpečnostních skříní a výdejních boxů, které splňují nejpřísnější hygienická opatření a zdůrazňují moderní design a efektivitu pro prezentaci vašeho sortimentu. Naše produkty jsou navrženy s důrazem na uživatelský komfort a praktičnost, což vám pomůže zlepšit celkový zážitek vašich zákazníků. S Neradisplays získáte nejen kvalitní vybavení pro prodejnu, ale i partnerský přístup, který reflektuje naše odhodlání poskytovat skvělé služby. Kontaktujte nás pro individuální konzultaci a objevte, jak můžeme společně vytvořit prostředí, které osloví a přiláká zákazníky do vašeho obchodu.

Výroba na míru

Naše produkty

Stojany pro tabák

Cigaretové stojany s ovládacím systémem

Více informací

Stojany, regály, displaje

Stojany na potraviny dle hygienických předpisů

Více informací

Sestavy výdejních boxů

Plně konfigurovatelné sestavy

Více informací

Bezpečnostní prodejní skříně

Ušetříte až 95% nákladů z odcizení..

Více informací
Blog

Doporučené články

NERA DISPLAYS úspěšně dokončila projekt pro PENNY MARKET: 1 000 stojanů na cigarety nainstalováno po celé České republice

Více informací
Kariéra

Pracujte u nás

Pracujte u nás

Nabízíme prostředí prosperující středně velké rodinné firmy s dlouhou tradicí, přátelský kolektiv který táhne za jeden provaz a hraje fair-play. Dobrou dopravní dostupnost MHD Brno a parkoviště pro zaměstnance, kvalitní stravování přímo ve firmě.

Všechny nabídky

Zástupce vedoucího výroby

Nabízíme prostředí prosperující

Detail pozice

Obchodní referent/ka

Nabízíme prostředí prosperující

Detail pozice