Zúčastnili jsme se veletrhu Euroshop 23’

Společnost NERA DISPLAYS pravidelně vystavuje na význačných evropských veletrzích se zaměřením na vybavení prodejen a retail.

Ve svých expozicích prezentujeme svým zákazníkům jak nové inovativní trendy tak i ověřené koncepce, které zákazníkům upravujeme podle jejich požadavků.

EUROSHOP 2023

Termín: 26.02 – 02.03.2023 / Düsseldorf 

Děkujeme za Vaši návštěvu naší expozice v hale 10, stánek G60. V naší expozici jsme se soustředili  na 4 hlavní segmenty výrobků požadovaných našimi stávajícími i novými zákazníky :

Automatizované sestavy výdejních boxů
Na trh nově uvedená sestava výdejních boxů s plně konfigurovatelnou kompozicí se standardními, chlazenými a mraženými schránkami.

Bezpečnostní skříně s dálkovým ovládáním
Na veletrhu jsme představili mimo našich standardních stojanů pro cenné zboží s dálkovým ovládáním nově i 100cm široký stojan a dvoudveřový, extra široký stojan s otvíráním pomocí skenování QR/EAN kódů.

Stojany pro tabákové výrobky
Podlahové, stolní i nadpokladní stojany s pružinovými podavači nebo gravitačním posunem s ručně nebo motoricky ovládanou roletou. Podle legislativy platné v dané zemi můžeme nabídnou neprůhledné nebo plně průhledné rolety, variantně i flip-flap uzavírání pomocí klapek.

Stojany pro benzinové stanice
Modely do náročných klimatických podmínek se zvýšenou ochranou proti korozi a plně zákaznicky konfigurovatelnými rozměry, s odolnými policemi pro provozní kapaliny a bezpečnostní vanou.

 

EUROSHOP 2020

Termín: 16 – 20.02.2020 / Düsseldorf

EUROSHOP 2014

Termín: 16 – 20.02.2014 / Düsseldorf

Náš první veletrh INTECO 1992

V tomto roce jsme poprvé vystavili naše produkty ve vlastní expozici

Termín: 9-13.04.1992 / Brno

Blog

Další články

Boxy na kola

Více informací

NERA DISPLAYS úspěšně dokončila projekt pro PENNY MARKET: 1 000 stojanů na cigarety nainstalováno po celé České republice

Více informací

Automatické výdejníky na cigarety.

Více informací

Prohlédněte si naši nabídku výdejních parcel boxů

Více informací
Kariéra

Pracujte u nás

Pracujte u nás

Nabízíme prostředí prosperující středně velké rodinné firmy s dlouhou tradicí, přátelský kolektiv který táhne za jeden provaz a hraje fair-play. Dobrou dopravní dostupnost MHD Brno a parkoviště pro zaměstnance, kvalitní stravování přímo ve firmě.

Všechny nabídky

Obchodní referent/ka

Nabízíme prostředí prosperující

Detail pozice