Kariéra

Obchodní referent/ka

  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Vhodné pro: absolventy
  • Min. vzdělání: SŠ s maturitou
  • Hrubá mzda: 35 000 – 40 000 Kč

O nás

Nabízíme prostředí prosperující středně velké rodinné firmy s dlouhou tradicí, přátelský kolektiv který táhne za jeden provaz a hraje fair-play. Dobrou dopravní dostupnost MHD Brno a parkoviště pro zaměstnance, kvalitní stravování přímo ve firmě.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Zpracování a vedení obchodních zakázek v ERP HELIOS (zaškolení je samozřejmostí)
  • Denní komunikace s našimi obchodními manažery a výrobním oddělením
  • Denní komunikace se zákazníky
  • Zpracování poptávek ve spolupráci s kolegou – obchodním manažerem
  • Předávání dotazů zákazníka směrem na technické oddělení
  • Zajišťování technických podkladů od zákazníka
  • Kontaktování nových zákazníků

CO POŽADUJEME?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost
  • Německý jazyk na úrovni B2, Anglický jazyk minimálně na úrovni B1
  • Práce s PC ( Excel / Word / Outlook )
  • Po zaučení práce v ERP HELIOS ORANGE
  • Aktivní přístup k zadaným úkolům

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

  • HPP s flexibilní pracovní dobou 40 hodin týdně s fix time 08:00-14:00 (snížený týdenní úvazek k diskusi)
  • Prostředí exportní prosperující středně velké rodinné firmy s tradicí
  • Kulturní pracovní prostředí a současně kontakt se strojní výrobou
  • Dobrou dopravní dostupnost MHD Brno
  • Parkoviště pro zaměstnance
  • Jazykové kurzy
  • Osobní přístup
  • Kariérní postup na pozici obchodníka
  • Možnost domluvy na dalších benefitech

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba