Tabákové společnosti

Jsme zde, abychom vám představili inovativní a kvalitní produkty, které odpovídají potřebám vašeho podnikání. Naše široká nabídka zahrnuje vybavení pečlivě navržené s ohledem na specifické požadavky tabákového průmyslu. Nabízíme vám nejen technologicky vyspělé produkty, ale i konkrétní řešení, která zvyšují efektivitu a zdůrazňují kvalitu a prestiž vaší značky. Ve spojení s námi získáváte nejen technologické inovace, ale také partnera, který plně rozumí požadavkům tabákového průmyslu. Jsme flexibilní a schopni plně přizpůsobit naše produkty vašim individuálním potřebám. Klademe důraz na kvalitu, spolehlivost a estetiku, čímž nabízíme komplexní řešení pro váš obchod. S vybavením od firmy Neradisplays vyniknete na trhu a poskytnete svým zákazníkům nejen jedinečné, ale i pohodlné nákupní zážitky. Kontaktujte nás pro další informace a společně vytvoříme prostředí, které optimálně prezentuje vaše produkty a posiluje vaši pozici na trhu.

Výroba na míru

Naše produkty

Stojany pro tabák

Cigaretové stojany s ovládacím systémem

Více informací

Stojany, regály, displaje

Stojany na potraviny dle hygienických předpisů

Více informací

Sestavy výdejních boxů

Plně konfigurovatelné sestavy

Více informací
Blog

Doporučené články

NERA DISPLAYS úspěšně dokončila projekt pro PENNY MARKET: 1 000 stojanů na cigarety nainstalováno po celé České republice

Více informací
Kariéra

Pracujte u nás

Pracujte u nás

Nabízíme prostředí prosperující středně velké rodinné firmy s dlouhou tradicí, přátelský kolektiv který táhne za jeden provaz a hraje fair-play. Dobrou dopravní dostupnost MHD Brno a parkoviště pro zaměstnance, kvalitní stravování přímo ve firmě.

Všechny nabídky

Konstruktér

Detail pozice

Zástupce vedoucího výroby

Nabízíme prostředí prosperující

Detail pozice