Kariéra

Zástupce vedoucího výroby

Nabízíme prostředí prosperující středně velké rodinné firmy s dlouhou tradicí, přátelský kolektiv, který táhne za jeden provaz a hraje fair-play. Dobrou dopravní dostupnost MHD Brno a parkoviště pro zaměstnance, kvalitní stravování přímo ve firmě.

Co vás čeká?

  • Koordinace technického a vývojového pracoviště
  • Dohled nad plněním úkolů a dodržováním časového harmonogramu
  • Hodnocení a motivování pracovníků
  • Spolupráce s ostatními celky organizace
  • Efektivní navrhování a neustálé zlepšování všech technických aspektů výroby
  • Identifikování a realizace potencionálních úspor ve výrobě

Co očekáváme my:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost Excel, Word, Outlook
  • Po zaučení práce v ERP HELIOS
  • Praxe s řízením týmu
  • Výhodou znalost AJ/NJ
  • Zodpovědnost za vedení týmu

Co nabízíme:

  • Prostředí exportní prosperující středně velké rodinné firmy s tradicí
  • Různorodou pracovní náplň
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příležitosti k odbornému a osobnostnímu rozvoji
  • Firemní stravování se 100% příspěvkem zaměstnavatele
  • Dobrou dopravní dostupnost
  • Parkoviště pro zaměstnance
  • Jazykové kurzy
  • Osobní přístup
  • Možnost domluvy na dalších benefitech

V případě zájmu posílejte své životopisy na email: mottl@neradisplays.cz