Svařovací robot

Díky svařovacímu robotovi Panasonic jsme schopni produkovat velké série výrobků s garancí stálé kvality té nejvyšší úrovně.

Vysekávání plechů

Díky množství výměnných nástrojů lze na vysekávacím stroji TRUMPF nejen vysekávat, ale např. i tvářet závity, vytvářet prolisy a větrací mřížky a gravírovat s velkou přesností a vysokou rychlostí.

Laserové řezání kovů

Laserový automat na řezání plechů je ideální a kvalitní řešení dělení materiálů. Pomocí laserové technologie je možné dělit materiály s velkou přesností. Laserový paprsek umí vytvářet i velmi složité tvary s vysokou kvalitou řezu.

Ohraňovací lisování

Ohraňovací lisy slouží k tvarování kovu za studena. Stroje ovládají jak náročné a několikačetné ohyby, tak i různé tloušťky a rozměry materiálu.

Ohýbací centrum

Dráty ohýbáme na německých CNC strojích značky WAFIOS. Ohýbací centrum 3D na zpracování drátu umí vyrobit různé tvary drátů. Stroje jsou plně automatizované a ovládané řídící jednotkou.

Kompaktní ohýbání

Kompaktní ohýbací stroje INDUMASCH ohýbají uzavřené profily (trubky, jekly) různých průměrů s naprostou přesností.

Svařování kovů


Svařujeme libovolně velké díly železných i neželezných kovů na poloautomatických strojích v ochranné atmosféře CO2. Svařování provádí certifikovaní pracovníci.

Odporové svařování

Plně automatizované stroje jsou určené pro odporové svařování průmyslových mříží a drátěných roštů. Umějí svařovat sítě požadované hustoty drátů a urychlují svařovací proces.

* * * * *