Jsme přední výrobci produktů na podporu prodeje. Hlavní portfolio firmy tvoří prodejní stojany (tzv. POP a POS produkty) a jejich sestavy. Naše výrobky najdete u zákazníků po celé Evropě. Mezi dlouholeté odběratele patří řada nadnárodních obchodních řetězců, výrobců cigaret a mnohých dalších výrobců zvučných jmen.

Společnost NERA DISPLAYS byla založena v roce 1988. Toto období bylo obtížné pro začínající podnikání, ale jak se nálada ve společnosti postupně měnila, bylo umožněno malým firmám začít podnikat. Přechod na běžnou tržně orientovanou ekonomiku po roce 1989 byl pro společnost NERA DISPLAYS a jeho oba dva zakladatele, pana Jiřího Němce a pana Vladimíra Zdražila velkou výzvou.

Společnost od svého založení vyráběla především produkty pro domácnosti z ohýbaného a svařovaného drátu. Výrobky jako jsou odkapávače na nádobí nebo sušáky na prádlo se staly v českých a moravských rodinách legendárními.

První výrobek společnosti NERA DISPLAYS

Sídlo společnosti  v letech 1995-2011

Rychlý rozvoj nároků na podnikání po pádu totalitního režimu v roce 1989 byl náročný a proto naše společnost vyvinula několik nových produktových řad pro obchod a vybavení skladu.

Rostoucí konkurence na trhu dala podnět k dalšímu vývoji produktů. Společnost se také začala více soustředit na zahraniční klientelu na výstavních a propagačních akcích.

Naše společnost od roku 2013 sídlí v jižní části Brna v blízkosti velkého dálničního uzlu D1/D2. Ve zcela nové vlastní budově s moderním vybavením jsou kanceláře a také vývojová a technická oddělení.

V našem areálu se dále nachází naše vlastní zrekonstruovaná výrobní hala, kde se vyrábí většina našich výrobků.

NERA DISPLAYS má na začátku roku 2023 více než stodeset zaměstnanců a další agenturní pracovníky.

NERA DISPLAYS má jasný cíl do budoucna : udržet trend rostoucího vývoje ve výrobě a nabízet svým zákazníkům inovativní design, vysokou kvalitu a moderní trendy v oblasti POS & POP.

Průčelí nového sídla společnosti

* * * * *